Summer 2019 Exam Schedule

EXAM DATES:        
FULL
semester    → Aug 1 -10 includes Saturday August 3 - NO EXAMS AUGUST 5TH
EARLY semester → June 19 -22 includes Saturday June 22
LATE semester   → Aug 21 - 24 includes Saturday Aug 24

COURSE SECTION CRN DATE TIME LOCATION INSTRUCTOR INFO
AH  102 ON1 50175 21-Jun-2019 09:00 - 12:00 AB-ABC-1420 JILL BAIN CHANGED: DATE, TIME, ROOM 
AH 330 ON1 50176       ALEKSANDRA IDZIOR NO EXAM
ANTH 102 ON1 50002 01-Aug-2019 19:00 - 22:00 AB-ABA-234 CHRISTINE ELSEY ADDED
ANTH 111 ON1 50003 01-Aug-2019 09:00 - 12:00 AB-ABA-234 CHRISTINE ELSEY ADDED
ANTH111 AB1 50527 -- SARAH BEAULIEU NO EXAM
ANTH130 AB1 50177 21-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-362 JENNIFER SHAW
ANTH299G IS1 50566 -- SARAH BEAULIEU NO EXAM
BIO 105 ON1 50004 02-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-101 TERENCE STARR
BIO 105 ON2 50005 02-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-101 GREGORY SCHMALTZ
BIO 111 AB1 50008 01-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-132 CARLOS LEON GUEVARA
BIO 112 AB1 50011 02-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-132 CARLOS LEON GUEVARA
BIO 210 AB1 50012 10-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-161 ALAN REID
BIO 220 AB1 50179 19-Jun-2019 09:00 - 12:00 AB-ABA-305 NATHAN BIALAS
BIO 335 AB1 50181 -- SHARON GILLIES NO EXAM
BIO 430 AB1 50182 -- SHARON GILLIES NO EXAM
BUS 100 AB1 50183 22-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-101 GARIMA KAMBOJ CHANGED: Time
BUS 100 AB2 50184 22-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-101 GARIMA KAMBOJ CHANGED: Time
BUS 120 AB1 50185 21-Jun-2019 09:00 - 12:00 AB-ABB-132 RICHARD SIMON
BUS 120 AB2 50186 21-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-213 RICHARD SIMON
BUS 143 AB1 50187 22-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-132 ROBERT ANDERSON
BUS 144 AB1 50188 19-Jun-2019 09:00 - 12:00 AB-ABD-136 ROBERT ANDERSON
BUS 160 AB1 50189 21-Jun-2019 09:00 - 12:00 AB-ABB-140 TRISH BLONDIN
BUS 160 AB2 50190 21-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-217 TRISH BLONDIN
BUS 160 AB3 50021 10-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-302 JERRY ANG
BUS 160 ON1 50191 21-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-302 ROBERT MCAULIFFE
BUS 201 AB1 50192 -- LIZ WIEBE NO EXAM
BUS 203 AB1 50193 20-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-132 KIRSTEN ROBERTSON
BUS 221 AB1 50194 -- MARK BREEDVELD NO EXAM
BUS 226 AB1 50195 21-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-132 AMANPREET KANG
BUS 247 AB1 50197 20-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-301 RAYMOND LEUNG
BUS 249 AB1 50198 19-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-140 DON DIXON
BUS 261 AB1 50199 19-Jun-2019 19:00 - 22:00 AB-ABB-132 GERALD PALMER
BUS 261 AB2 50200 20-Jun-2019 19:00 - 22:00 AB-ABB-132 VINCENT KERAMAT
BUS 320 AB1 50022 08-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABC-1427 RONNIE GAO
BUS 346 AB1 50201 20-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-416 QUAN CHENG
BUS 349 AB1 50202 21-Jun-2019 19:00 - 22:00 AB-ABB-140 DON DIXON
BUS 349 AB2 50203 21-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-305 QUAN CHENG
CHEM113 AB1 50207 19-Jun-2019 09:00 - 12:00 AB-ABB-161 VINAY CHOYTUN
CHEM114 AB1 50327 22-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-140 VINAY CHOYTUN
CHEM213 AB1 50208 19-Jun-2019 09:00 - 12:00 AB-ABC-1420 PEDRO MONTOYA-PELAEZ
CHEM214 AB1 50209 21-Jun-2019 09:00 - 12:00 AB-ABA-416 JASON THOMAS
CIS 100 AB1 50210 22-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-223 PETER RASQUINHA
CIS 110 AB1 50211 21-Jun-2019 09:00 - 12:00 AB-ABB-140 TRISH BLONDIN
CIS 110 AB2 50212 21-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-217 TRISH BLONDIN
CIS 110 AB3 50025 10-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-302 JERRY ANG
CIS 110 ON1 50213 21-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-302 ROBERT MCAULIFFE
CIS 145 AB1 50026 02-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-302 MINGWU CHEN
CIS 145 AB2 50027 06-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-302 MINGWU CHEN
CIS 145 AB3 50214 22-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-302 SUNIL DHAWAN
CIS 145 AB4 50028 08-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-226 REX WANG CHANGED: Room
CIS 145 AB5 50029 06-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-140 NADINE TURNER
CIS 190 AB1 50215 19-Jun-2019 09:00 - 12:00 AB-ABD-204 SUNIL DHAWAN
CIS 190 AB2 50030 08-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-140 FRANK ZHANG
CIS 190 AB3 50031 06-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-242 LIAQAT ALI
CIS 190 AB4 50032 08-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-132 JERRY ANG
CIS 190 AB5 50433 03-Aug-2019 09:00 - 12:00 AB-ABD-226 AKHTAR MALIK
CIS 192 AB1 50035 22-Jun-2019 09:00 - 12:00 AB-ABA-302 ROBERT MCAULIFFE
CIS 386 AB1 50216 22-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-213 KYUNG JAE LEE
COMP125 AB1 50225 22-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-301 NELSON ENG
COMP125 AB2 50051 10-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-421 SIMON LUKE
COMP125 AB3 50052 10-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-213 MALAKA WALPOLA
COMP125 AB4 50053 09-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-213 JERRY ANG
COMP125 AB5 50054 10-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-312 STEVEN PEARCE
COMP150 AB1 50226 20-Jun-2019 09:00 - 12:00 AB-ABD-242 MALAKA WALPOLA CHANGED: Room
COMP150 AB2 50055 08-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-210 SIMON LUKE
COMP150 AB3 50458 08-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-213 KYUNG JAE LEE
COMP155 AB1 50056 06-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-305 RUSSELL CAMPBELL
COMP251 AB1 50227 22-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-119 MALAKA WALPOLA
COMP482 AB1 50229 -- MILAN TOFILOSKI NO EXAM
CRIM100 AB1 50057 10-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-217 KEVIN BURK
CRIM104 AB1 50060 02-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-210 RICHARD KONARSKI
CRIM135 ON1 50063 01-Aug-2019 19:00 - 22:00 AB-ABB-140 VINCENT KERAMAT
CRIM230 AB1 50066 06-Aug-2019 19:00 - 22:00 AB-ABB-140 SIMON THOMSON
CRIM251 AB1 50067 09-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-101 CHARNPAL KINGRA
CRIM310 AB1 50068 09-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-301 RAEGAN HEIDT
CRIM339 AB1 50069 07-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-132 RICHARD KONARSKI
CRIM400 AB1 50070 01-Aug-2019 09:00 - 12:00 AB-ABB-132 MIKE TRUMP
CSM 104 AB1 50072 -- LINDA HOWELL NO EXAM
CSM 104 AB2 50073 -- LINDA HOWELL NO EXAM
CSM 104 AB3 50329 21-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-140 LARA JONGEDIJK
CSM 104 AB4 50330 21-Aug-2019 09:00 - 12:00 AB-ABB-140 LARA JONGEDIJK
ECE 282 AB1 50235       KIRAN SIDHU CHANGED: NO EXAM
ECON100 AB1 50331 22-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-261 MIKE SOLYOM
ECON100 AB2 50332 23-Aug-2019 09:00 - 12:00 AB-ABB-132 SHEILA FAGNAN
ECON101 AB1 50236 20-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-140 MIKE SOLYOM
ECON226 AB1 50237 21-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-132 AMANPREET KANG
ECON307 AB1 50238 22-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-305 JOSH BOITNOTT
ECON349 AB2 50240 21-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-305 QUAN CHENG
ENGL105 AB1 50080 08-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-261 ELISABETH MACDONALD-MURRAY
ENGL105 AB2 50081 10-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-259 LORETTE CLEMENT-SMITH
ENGL 105 AB3 50082 JACQUELINE TAYLOR SEE INSTRUCTOR
ENGL105 AB4 50083 07-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-140 CARL PETERS
ENGL105 AB5 50084 08-Aug-2019 09:00 - 12:00 AB-ABB-140 LORETTE CLEMENT-SMITH
ENGL105 AB6 50241 21-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABC-1427 ANGELA FROESE
ENGL105 AB7 50242 22-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-134 ANGELA FROESE
ENGL105 AB9 50444 21-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABC-1427 ANGELA FROESE
ENGL105 ABA 50443 22-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-134 ANGELA FROESE
ENGL 105 AB8 50333 JACQUELINE TAYLOR SEE INSTRUCTOR
ENGL108 AB1 50243 19-Jun-2019 19:00 - 22:00 ONLINE ANDREW GUTTERIDGE
ENGL108 AB2 50087 09-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-217 TIM HERRON
ENGL170 AB1 50244 22-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-217 RON SWEENEY
ENGL202 AB1 50245 20-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-305 KAREN SELESKY
ENGL270D AB1 50334 23-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-132 TIM HANER
ENGL312 AB1 50089 -- TIM HERRON NO EXAM
ENGL352 AB1 50090 09-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-136 RON SWEENEY
ENGL365 AB1 50247 -- CLAIRE CAROLAN NO EXAM
FREN101 AB1 50250 21-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-219 RENEE HAMILTON CLARK
GEOG103 AB1 50255 19-Jun-2019 09:00 - 12:00 AB-ABD-217 JONATHAN HUGHES
GEOG111 AB1 50417 -- MICHELLE RHODES NO EXAM
GEOG130 ON1 50256 19-Jun-2019 19:00 - 22:00 AB-ABA-302 JOHN BELEC
GEOG130 ON2 50478 21-Jun-2019 09:00 - 12:00 AB-ABA-302 JOHN BELEC
GEOG140 AB1 50257 -- RACHEL CHAPMAN NO EXAM
GEOG335 AB1 50413 -- STEVEN MARSH NO EXAM
HIST101 AB1 50100 06-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-217 JOHN BELSHAW
HIST115 AB1 50336 22-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-217 DANIEL KWAN
HIST323 AB1 50262 22-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-234 ROBIN ANDERSON
HIST340 AB1 50337 -- IAN ROCKSBOROUGH-SMITH NO EXAM
HIST397R AB1 50264 19-Jun-2019 19:00 - 22:00 AB-ABD-217 LARISSA HORNE
HIST399I AB1 50265 20-Jun-2019 09:00 - 12:00 AB-ABB-132 KJELL ANDERSON
HSER120 AB1 50103 06-Aug-2019 19:00 - 22:00 AB-ABA-301 CARL DRAGT
HSER120 AB2 50104 -- MUNIR VELJI NO EXAM
HSER160 AB1 50270 21-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-119 JEFFREY WOOD
HSER160 CT1 50271 21-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-119 JEFFREY WOOD
HSER192 MC1 50106 -- ALLAN WILLIAMS NO EXAM
HSER195 MC1 50107 01-Aug-2019 09:00 - 12:00 CEP-CEPA-2207 DOROTHY HYSLOP
HSER196 MC1 50108 -- MARIE NEWELL NO EXAM
JRNL235 AB1 50275 22-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-219 ERIC SPALDING
JRNL235 AB2 50449       JESS WIND CHANGED: NO EXAM
KIN 160 ON1 50277 19-Jun-2019 19:00 - 22:00 AB-ABB-140 DAVID HARPER
KIN 161 AB1 50278 21-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-416 MICHAEL CAPOBIANCO
KIN 170 AB1 50111 -- AARON PAULS NO EXAM
KIN 261 AB1 50279 21-Jun-2019 09:00 - 12:00 AB-ABA-305 LAUREN COUTURE
KIN 268 ON1 50112 06-Aug-2019 14:00 - 17:00 ONLINE CHRISTOPHER BERTRAM
KIN 299C AB1 50418 10-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABC-1426 BRIAN JUSTIN
KIN 323 AB1 50280 -- LAUREN COUTURE NO EXAM
KIN 365 ON1 50281 22-Jun-2019 ONLINE ONLINE ALISON PRITCHARD-ORR CHANGED: Online
LIBT145 ON1 50282 20-Jun-2019 19:00 - 22:00 AB-ABD-204 FIONA HUNT
LIBT250 ON1 50283 19-Jun-2019 09:00 - 12:00 AB-ABA-302 KENNETH GARIEPY
MACS110 ON1 50117 01-Aug-2019 09:00 - 12:00 ONLINE DAVID CHRISTOPHER
MACS235 AB1 50285 22-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-219 ERIC SPALDING
MACS235 AB2 50448       JESS WIND CHANGED: NO EXAM
MACS399D AB1 50286       JESS WIND CHANGED: NO EXAM
MATH111 AB1 50118 09-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-132 ROBIN ENDELMAN
MATH112 AB1 50119 09-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-210 EUGENE YABLONSKI
MATH125 AB1 50338 22-Aug-2019 09:00 - 12:00 AB-ABB-140 JOSEPH YU
MATH140 AB1 50339 22-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-132 JOSEPH YU
MATH141 AB1 50120 10-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-132 ROBIN ENDELMAN
PHIL100 AB1 50287 19-Jun-2019 09:00 - 12:00 AB-ABA-421 JEFFREY MORGAN
PHIL100 AB2 50340 21-Aug-2019 09:00 - 12:00 AB-ABB-132 CARL HILDEBRAND
PHIL100 AB3 50341 21-Aug-2019 09:00 - 12:00 AB-ABA-362 IRWIN CHAN
PHIL100 AB4 50288 19-Jun-2019 09:00 - 12:00 AB-ABA-259 ETHAN DAVIS CHANGED: Room
PHIL100 AB5 50121 08-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-312 CARL HILDEBRAND
PHIL362 AB1 50289 -- JEFFREY MORGAN NO EXAM
POSC110 AB1 50291 -- HAMISH TELFORD NO EXAM
POSC110 AB2 50485 -- HAMISH TELFORD NO EXAM
POSC120 AB1 50292 22-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABC-1420 RON DART
PSYC101 AB1 50293 -- KIM STRIEBEL NO EXAM
PSYC101 AB2 50127 08-Aug-2019 19:00 - 22:00 AB-ABB-132 ALICIA SPIDEL
PSYC101 AB3 50128 07-Aug-2019 19:00 - 22:00 AB-ABB-132 DILJOT KAUR
PSYC101 AB4 50294 22-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-259 BRYAN NADEAU CHANGED: Room
PSYC101 CT1 50295 22-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-259 BRYAN NADEAU CHANGED: Room
PSYC102 AB1 50129 06-Aug-2019 09:00 - 12:00 AB-ABB-132 ALICIA SPIDEL
PSYC102 AB2 50130 08-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-136 SHAWN GENIOLE
PSYC102 AB3 50131 06-Aug-2019 19:00 - 22:00 AB-ABB-132 SHAWN GENIOLE
PSYC110 AB1 50132 10-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-140 DIANNE CRISP
PSYC110 AB2 50133 10-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-140 DIANNE CRISP
PSYC221 AB1 50137       RICHARD LEGRAND CHANGED: NO EXAM
PSYC241 AB1 50297 19-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-132 ALARD MALEK
PSYC250 AB1 50298 21-Jun-2019 09:00 - 12:00 AB-ABA-301 LESLEY JESSIMAN
PSYC325 AB1 50139       RICHARD LEGRAND CHANGED: NO EXAM
PSYC343 AB1 50140 01-Aug-2019 19:00 - 22:00 AB-ABB-132 JOSEPH COMEAU
PSYC360 AB1 50142 02-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-219 JOSEPH COMEAU
PSYC371 AB1 50299 20-Jun-2019 09:00 - 12:00 AB-ABB-140 CANDACE TAYLOR
PSYC386 AB1 50144 10-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-136 SHAWN GENIOLE
PSYC491J AB1 50300 22-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-416 SVEN VAN DE WETERING
PUNJ210 AB1 50456 21-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-132 PRABHSHARANBIR SINGH
PUNJ211 AB1 50457 21-Aug-2019 09:00 - 12:00 AB-ABD-217 PRABHSHARANBIR SINGH
SOC 101 AB1 50301 21-Jun-2019 09:00 - 12:00 AB-ABA-362 STEPHEN PIPER
SOC 101 AB2 50145 06-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABB-132 LEAH BISHOP
SOC 101 CH1 50474 19-Jun-2019 09:00 - 12:00 CEP-CEPA-2207 LEAH BISHOP
SOC 101 HH1 50302 19-Jun-2019 09:00 - 12:00 CEP-CEPA-2207 LEAH BISHOP
SOC 201 ON1 50147 02-Aug-2019   ONLINE ELIZABETH DENNIS SEE INSTRUCTOR
SOC 299R IS1 50567 -- SARAH BEAULIEU NO EXAM
SOC 331 ON1 50148 08-Aug-2019   ONLINE ELIZABETH DENNIS SEE INSTRUCTOR
SOC 331 ON2 50465 08-Aug-2019   ONLINE ELIZABETH DENNIS SEE INSTRUCTOR
SOC 335 AB1 50304 -- ALICIA HORTON NO EXAM
SOWK110 AB1 50305 -- LISA MOY NO EXAM
SOWK210 AB1 50342 22-Aug-2019 09:00 - 12:00 AB-ABB-132 MEENA DHILLON
SOWK301 AB1 50306 22-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-121 SHARON FORBES
SOWK404 AB1 50149 10-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-362 STASHA HUNTINGFORD
SOWK404 AB2 50150 06-Aug-2019 19:00 - 22:00 AB-ABD-217 STASHA HUNTINGFORD
SOWK490 AB1 50343 -- JEFFREY WOOD NO EXAM
SOWK493 AB1 50307 -- CECILIA MANNELLA NO EXAM
SPAN101 AB1 50310 21-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABC-1426 TERESA ARROLIGA-PIPER
STAT104 AB1 50311 20-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-204 GILLIAN MIMMACK
STAT104 AB2 50312 22-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-204 TARIQ NURUDDIN
STAT104 AB3 50157 02-Aug-2019 09:00 - 12:00 AB-ABA-302 RUWAN KARUNANAYAKA
STAT104 AB4 50158 08-Aug-2019 19:00 - 22:00 AB-ABA-302 RUWAN KARUNANAYAKA
STAT106 AB2 50160 01-Aug-2019 19:00 - 22:00 AB-ABA-302 KEN LI
STAT106 AB3 50344 23-Aug-2019 14:00 - 17:00 AB-ABA-302 SHAUN SUN
STAT106 AB4 50313 21-Jun-2019 14:00 - 17:00 AB-ABD-204 KEN LI
STAT106 AB5 50345 23-Aug-2019 09:00 - 12:00 AB-ABA-302 SHAUN SUN
STAT106 AB6 50314 20-Jun-2019 09:00 - 12:00 AB-ABD-204 RUWAN KARUNANAYAKA
STAT106 AB7 50315 21-Jun-2019 09:00 - 12:00 AB-ABD-204 LONGLONG HUANG
STAT106 AB8 50441 20-Jun-2019 09:00 - 12:00 AB-ABD-204 RUWAN KARUNANAYAKA
STAT106 AB9 50442 21-Jun-2019 09:00 - 12:00 AB-ABD-204 LONGLONG HUANG
STAT431 AB1 50316 19-Jun-2019 09:00 - 12:00 AB-ABD-223 DAVID CHU
THEA111 AB1 50161 -- ALEXANDER FERGUSON NO EXAM
THEA301 AB1 50319 -- CLAIRE CAROLAN NO EXAM